FANSSPARTA

Články

Úvod sezony 2008/2009 (2) (Anti)

Nejdřív se omlouvám za tuto formu článků, na jednotlivý články bohužel není čas, ale co nejdřív se pokusim "zaměstnat" víc lidí :D a hned to bude lepší. Taky se tu snad znovu objevi fotky.

Po nešťastné domácí prohře s Panathinaikosem k nám zavítala Olomouc. Naši hráči nepředvedli nějaký přesvědčivý výkon, spíš to byla taková upachtěná remíza 1:1, jediný náš gól dal reprezentant Slepička. Kotelníci dorazili v celkem hojném počtu, je vidět, že prosazení lístků do kotle byl veliký krok kupředu.

Další zápas jsme sehráli v Budějovicích, kde jsme předvedli výborný výkon. O vysokou výhru 4:1 se zasloužil především Michal Kadlec, který ve svém předposledním zápase za Spartu skóroval hned dvakrát. Doplnil ho Došek s Kuličem.

26.8. jela naše Spartička k důležitému odvetnému zápasu s Panathinaikosem. Naše šance nebyli příliš veliké, ale hráči o případnou účast v LM bojovali až do úplného konce. Bohužel jsme nedali několik gólovek a nakonec dostali hloupý gól, takže jsme nepostoupili.

V losu poháru UEFA jsme ale dostali velice atraktivního soupeře-nejlepší chorvatský tým Dinamo Záhřeb. První zápas odehrajeme 18.9. v Chorvatsku, odveta se hraje 2.10. u nás.

Na konci srpna jsme hráli první derby-tentokráte to malé. V Axa areně jsme hladce porazili Žižkov, gól dali kanonýr Slepička a Berger.

Zatím poslední zápas byl na půdě východočeského Dvora Králové, za zmínku stojí asi jen 2 góly Libora Doška a první gól 16ti letého (!!!) Jana Kadlece v dresu A-týmu Sparty. Zvítězili jsme 3:0 a postoupili do dalšího kola poháru ČMFS.