FANSSPARTA

Články

5.4.2008 Sparta - Budějky 1:0

Začátek zápasu s Českými Budějovicemi byl na programu od 17:15. My si dáváme sraz před fanshopem, odkud po půlhodinovém čekání na Antiho (oběd je jen záminka co? :D ) vyrážíme do jedné hospůdky, kde se k nám připojí Anča a Smuckiy.
Po půl páté vyrážíme zpět na stadion. Cestou potkáváme Kryssu, který z nás má možná ještě teď šok :D . V kotli se připojil také Jumbo,tímto ho zdrawím,takže o zábavu na celý zápas máme postaráno.První poločas celý prokecáme s Jumbem a hlavně fandíme ( fandění Punisherovi moc nesedlo, tudíž hodil šavli :D ).Fandění tradičně hodnotil Jumbo a nejhůř dopadl  Valdes, který si vysloužil od našeho blonďatého porotce snad záporné body a IQ menší než žížala.Na hřišti se nic moc neděje nějaké šance jsou ale gól chybí.Druhý poločas je obdobný , ale konečně dáváme gól. Pavel Horváth skóroval krásnou střelou pod břevno. Na konci utkání měli velkou šanci Budějovice, ale naštěstí gól nedali. Takže potřetí za sebou vítězíme na domácí půdě 1:0. A nakonec JUMBO VEN !!! JUMBO VEN !!! JUMBO VEN !!!

Autor článku: Punisher s menšími úpravami Valdese